Za: wikipedia
w ,

Lepper prorok? Już w 2005 roku przewidział, że „Przyjdzie Petru z Balcerowiczem i zrobi wam Polskę”

Andrzej Lepper był uważany za kontrowersyjnego polityka. Po kilku latach od jego tajemniczej śmierci w paru sprawach wypada mu jednak przyznać rację. Kiedy przewodniczący „Samoobrony” mówił, że w Klewkach lądowali Talibowie, sejmowa sala eksplodowała śmiechem. Kilka lat później okazało się, że CIA sprowadzało do Polski swoich więźniów, aby w ośrodku wojskowym w Starych Kiejkutach móc ich potajemnie torturować. To Lepper przewidział również w 2005 roku powstanie Nowoczesnej, jako aliansu Petru z Balcerowiczem. Prorok? A może za dużo wiedział?

Przypomnijmy – Andrzej Lepper w 2001 roku spowodował salwę śmiechu, kiedy z mównicy sejmowej stwierdził, że w „Klewkach lądowali Talibowie”. Kilka lat po jego tajemniczej śmierci (5 sierpnia 2011 roku powiesił się w swoim gabinecie) okazało się, że miał rację. Na terytorium Polski funkcjonowały bowiem tajne więzienia CIA, do których przewożono podejrzewanych o terroryzm, by tam móc ich potajemnie torturować. Jeden z takich ośrodków istniał w Starych Kiejkutach na Mazurach. Co więcej – w lipcu 2014 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka nakazał Polsce wypłacenie dwóm więźniom CIA przetrzymywanym na terenie naszego kraju 230 tysięcy euro!

https://www.youtube.com/watch?v=SySY_SYte94&feature=youtu.be

To jednak nie koniec zwracania honoru Lepperowi. W 2005 roku przewidział, że pewnego dnia „przyjdzie Balcerowicz z Petru naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę”. Petru (przy wsparciu Balcerowicza) pojawił się nagle w 2015 roku, tuż przed wyborami prezydenckimi. Potem ukonstytuowała się Nowoczesna, której nieformalnym celem stało się zastąpienie skompromitowanej Platformy Obywatelskiej…

ZOBACZ: Szczeciński poseł Nowoczesnej przyznał, że jego partia jest PRODUKTEM MARKETINGOWYM!

Czy Andrzej Lepper był politycznym prorokiem? Czy też po prostu miał szeroką wiedzę na temat układów rządzących w polskiej polityce? Tak, czy inaczej jego nagła śmierć w 2011 roku (oficjalnie popełnił samobójstwo w swoim gabinecie) była dla wielu sporym zaskoczeniem.

Za: niewygodne.info.pl

https://www.youtube.com/watch?v=Q3FLL71MRw4

KONIECZNIE ZOBACZ: Sumliński zdradza, dlaczego zamordowano Andrzeja Leppera: „miał haki na polskich polityków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Za rządów Tuska z Polski wydrenowano łącznie 411,3 mld zł kapitału! W 2016 r. (po 3 kwartałach) drenaż spadł do poziomu zaledwie… 4,3 mld zł!

Przemysław Wipler: dofinansowanie dla Wolności uratowane! Sąd Najwyższy uwzględnił skargę!