Marcin Romanowski napisał na Twitterze, że eurokraci w dalszym ciągu eskalują swoje szalone żądania. Przypomniał on, iż za czasów rządów Platformy Obywatelskiej, polskie dzieci taśmowo zabierano do obcych państw. Poseł Solidarnej Polski zaznaczył, że dzisiaj polskie matki są bardziej chronione, jednak unijni urzędnicy chcą powrotu do stanu rzeczy sprzed 2015 roku.
– Szalonych żądań eurokratów ciąg dalszy. Za czasów PO polskie dzieci były taśmowo wydawane obywatelom obcych państw. To się zmieniło. Dziś polskie matki są znacznie bardziej chronione. Teraz unijne urzędasy chcą, by polskie dzieci były od razu odbierane i przekazywane za granicę. – napisał w mediach społecznościowych Marcin Romanowski.
Szalonych żądań eurokratów ciąg dalszy. Za czasów PO polskie dzieci były taśmowo wydawane obywatelom obcych państw. To się zmieniło. Dziś polskie matki są znacznie bardziej chronione. Teraz unijne urzędasy chcą, by polskie dzieci były od razu odbierane i przekazywane za granicę.
— Marcin Romanowski (@MarRomanowski) February 1, 2023

![Beata Kempa o rzezi wołyńskiej: Budowanie relacji z Ukraińcami może nastąpić tylko na prawdzie [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Beata-4-350x250.jpg)
![Leszek Miller wprost: Najważniejszym kamieniem milowym była zmiana rządu [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Miller-Leszek-1-350x250.jpg)
![Sebastian Kaleta: Lasy Państwowe broniły się już przed zakusami UE [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kaleta-Seb5.jpg)
![Kaleta o słowach Reyndersa: To jest brutalny, cyniczny szantaż [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kaleta-Se1.jpg)
![Beata Kempa w PE: Mamy prawo do własnych poglądów, opartych na prawdziwych wartościach i wara Niemcom od tego [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Beata-1-1-350x250.jpg)
![Woś: Chcemy by jak największy odsetek osadzonych po odbyciu kary wrócił do społeczeństwa [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Wos-Mich.2.jpg)










