PARYŻ PŁONIE. Imigrantom nie spodobały się zatrzymania handlarzy narkotyków... - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

PARYŻ PŁONIE. Imigrantom nie spodobały się zatrzymania handlarzy narkotyków…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kilkanaście podpalonych samochodów, uszkodzone radiowozy, próby podpalenia dwóch lokali gastronomicznych, 26 zatrzymanych – to pobieżny bilans trzeciej nocy zamieszek na przedmieściach Paryża.

Wszystko zaczęło się w miniony czwartek po południu gdy policja prowadziła akcję wymierzoną w handlarzy narkotykowych na terenie miejscowości Aulnay-sous-Bois. Podczas interwencji czterech funkcjonariuszy miało brutalnie pobić jednego z zatrzymanych – 22-letniego czarnoskórego. Ponadto oskarżył on policjanta o… gwałt za pomocą służbowej pałki. Młody mężczyzna został operowany zaś policjanci zawieszeni w obowiązkach. W sprawie trwa dochodzenie.

FRANCJA TO UPADŁY KRAJ:

Incydent spowodował gwałtowne zamieszki, które z poniedziałku na wtorek przyniosły kolejne zniszczenia i zatrzymania. Kilkaset osób przeszło w marszu poparcia dla podejrzanego o handel narkotykami, a zarazem ofiary domniemanego policyjnego pobicia.

Już podczas poprzednich nocy w Aulnay-sous-Bois było bardzo niespokojnie. Protestujący dewastowali miejską infrastrukturę, zaś służby porządkowe zatrzymywały sprawców zniszczeń.

Wiem, do jakiego stopnia policjanci i żandarmi są narażeni w walce z terroryzmem i przemocą, ale absolutnie muszą być w każdej chwili przykładem dla innych – stwierdził francuski premier Bernard Cazeneuve, który domaga się surowego ukarania policjantów.

Źródło: Polsat News

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,474FaniLubię
18,032ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy