„Polska nie będzie prowadziła polityki, która okazała się tragiczna na Zachodzie” - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

„Polska nie będzie prowadziła polityki, która okazała się tragiczna na Zachodzie”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– To jest wielki sukces obecnego rządu. Gdyby rząd koalicji PO-PSL inaczej zachował się we wrześniu 2015 roku, to pewnie i kłopotu by nie było – powiedział w programie „Gość Wiadomości” szef MSWiA Mariusz Błaszczak, komentując decyzje dotyczące migrantów.

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział w czwartek, że nie widzi przyszłości dla projektu relokacji uchodźców.

Min. Mariusz Błaszczak powiedział, że gdyby w wyborach w 2015 roku nie wygrało Prawo i Sprawiedliwość, to dalej byłyby wykonywane polecenia płynące z Unii Europejskiej. – Nawet kosztem bezpieczeństwa Polski – podkreślał.

Premier Szydło do Węgrów: „Łączy nas przyjaźń i zrozumienie”

Narzucony mechanizm

– Kryzys migracyjny jest najpoważniejszą sprawą, jaka dotknęła Europę. Został on spowodowany przez nieodpowiedzialne działania niektórych liderów państw. Na przykład kanclerz Merkel wyraźnie zaprosiła tych ludzi do Niemiec. Kiedy okazało się, że tych ludzi przybyło bardzo wielu, wtedy pojawiła się koncepcja, jak podzielić się emigrantami, zwanymi uchodźcami z innymi państwami – komentował szef MSWiA.

Minister zaznaczał, że został w ten sposób narzucony mechanizm, który poprzedni rząd był gotowy przyjąć dbając o własne interesy, narażając w ten sposób bezpieczeństwo kraju.

– Życie ludzkie jest bezcenne. Oczywiście trzeba pomagać i my pomagamy, jesteśmy chrześcijanami. Rząd Polski pomaga, pomagamy na miejscu. Ta pomoc jest najlepiej zaadresowana, jest najbardziej efektywna – mówił Błaszczak.

W jego ocenie problem imigracyjny to problem wynikający z podejścia ideologicznego, efekt polityki i ideologii multikulturalizmu wdrażanej przez dziesiątki lat. – Polska nie będzie prowadziła takiej polityki, która okazała się tragiczną na zachodzie Europy – podsumował szef MSWiA.

Za: TVP.info

Premier Szydło: Europa musi powiedzieć stanowcze „nie” terrorystom

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy