Przywitanie Prezydenta Komorowskiego w Szczecinie - 20 maja 2015 - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Przywitanie Prezydenta Komorowskiego w Szczecinie – 20 maja 2015

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rozpocznę od tego, że zostaliśmy zatrzymani przez policję już idąc na ulicę Świętego Ducha, wszyscy zostaliśmy spisani – bez podania powodu – może patriotyczne koszulki z orzełkami dały do myślenia policji, że jesteśmy groźni? Nie wiem. Idąc dalej, przy samym wejściu do budynku gdzie miał wypowiadać się Komorowski stało kilkudziesięciu tajniaków i kilkudziesięciu policjantów, którzy non stop nas liczyli i którzy non stop nie pozwalali nam zbliżać się do budynku. Nie było nas wiele osób – może trzydziestka, daliśmy wyraz swojego niezadowolenia z powodu rządów Bronisława Komorowskiego. Jeszcze na koniec zostaliśmy zaatakowani przez zwolenników Komorowskiego. Idąc do domu ciągle jechał za mną radiowóz :) Po ostatnim wrzuconym filmie – miałem najazd policji na mieszkanie oraz byłem wzywany na komisariat przez Policję – po tym również będę? Białoruś.
Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy