Manipulacja, hipokryzja i obłuda są w mediach wszechobecne. Czas zacząć się przed tym bronić… Wyłącz tv – włącz myślenie. WSPARCIE dla PodziemnaTV – http://podziemnatv.pl/
PodziemnaTV odc. 133

Widzowie PodziemnejTV w sejmie? Wszystko w naszych rękach! Tak się złożyło, że w wyborach startują też widzowie PodziemnejTV, których miałem okazję poznać jeszcze przed wyborami, którym ufam, że są po właściwej stronie i z którymi utrzymuję bezpośredni kontakt. Startują z różnych komitetów.
Byłoby cudownie, gdyby dostali się do sejmu – po pierwsze w sejmie znalazłoby się kilku uczciwych ludzi z którymi mam osobisty kontakt – po drugie wierzę, że to otworzyłoby zupełnie nowe możliwości dotarcia do rodaków z przekazem o tym jak bardzo jesteśmy przez władzę oszukiwani i wykorzystywani. Oto oni:
Tomasz Lingo (okr 2 Wałbrzych – nr 4 na liście 7 “Kukiz’15”)
Adam Stalerzuk (okr 19 Warszawa – nr 35 na liście 7 “Kukiz’15”)
Artur Dobrowolski (okr 7 Chełm – nr 2 na liście 7 “Kukiz’15”)
Monika Baran (okr 26 Gdynia – nr 2 na liście 7 “Kukiz’15”)
Artur Mryczko (okr 23 Rzeszów – nr 7 na liście 7 “Kukiz’15”)
Michał Adamczak (okr 39 Poznań – nr 2 na liście 7 “Kukiz’15”)
Jacek Kościółek (okr 14 Nowy Sącz – nr 9 na liście 4 “KORWiN”)
Piotr Sułkowski (okr 14 Nowy Sącz – nr 3 na liście 4 “KORWiN”)
Maciej Uglis (okr 2 Wałbrzych – nr 3 na liście 4 “KORWiN”)
Leszek Posłuszny (okr 4 Bydgoszcz – nr 1 na liście 10 “STONOGI”)
Łukasz Fomicz (okr 21 Opole – nr 1 na liście 14 “BRAUNA”)
Iza Rostworowska (okr 13 Kraków – nr 7 na liście 14 “BRAUNA”)
Aleksander Zioło (do senatu!) (okr 72 do senatu – Rybnik – nr 7)
Widzowie PodziemnejTV w sejmie? Wszystko w naszych rękach!

PS. Przecież te podziały na listy/komitety są sztuczne i WYMUSZONE przez ten chory system partyjny! Oszyldowywanie się to jest oszustwo tego systemu – do sejmu nie wchodzą “szyldy” tylko KONKRETNI LUDZIE.
Ja spotkałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi bardzo szybko dochodziliśmy do porozumienia w sprawach oczywistych i najważniejszych dla Polaków – wszystkich nas łączyło bardzo wiele – a byli sympatykami różnych środowisk antysystemowych.

Gdybym startował w wyborach – to startował bym ja, człowiek o konkretnych, tych samych poglądach, sercu i sumieniu – bez względu na to, czy startowałbym z listy BRAUNA, KUKIZA czy KORWiNa – to przeciez byłbym ten sam ja – tylko system by wymusił, że musiałbym wybrać któryś z szyldów – i od razu tworzy się pole do kłótni i waźni – a dlaczego z nimi, a dlaczego nie z nami, itd.
To jest jakaś paranoja… NIE DAJMY SIĘ SYSTEMOWI OGŁUPIĆ, że jesteśmy “korwinowcami, kukizowcami” czy kimś tam jeszcze – wszyscy jesteśmy LUDŹMI!
I możemy tylko się podzielić na ludzi uczciwych – i nieuczciwych. Szczerych i nieszczerych. Tych którzy chcą naprawiać świat – i tych którzy chcą robić kariery polityczne.
I w każdym komitecie, na każdej liście – są i tacy, i tacy ludzie – szyld nie ma tu nic do rzeczy…

Szyldy sa oszustwem, zawsze – bo mamy do czynienia z grupa zawsze różnych ludzi a przypisujemy im wszystkim te same cechy i poglady (ktore kojarzą nam się z szyldem.) Traktujemy ich jako jedno. To iluzja. Przykład:
Jak ktoś głosuje ciągle na PiS – to kto do sejmu wejdzie jako “PiS”? Dorn czy Gowin czy Kluzik-Rostkowska? bo już się pogubiłem?
A jak ktoś głosuje ciągle na PO – to kto sejmu wejdzie jako “PO”? Dorn czy Gowin czy Kluzik-Rostkowska? bo już się pogubiłem?

Nagrania z mojego kanału, dzięki uprzejmości jednego z widzów, można pobrać w wersji audio (mp3) lub wideo (3gp) na urządzenia mobilne na stronie: http://podziemnatv.pl/pliki/

PodziemnaTV na Facebooku: https://www.facebook.com/PodziemnaTV
oraz na Twitterze: http://twitter.com/podziemnaTV

Zachęcam do like’owania, share’owania, udostęniania i subskrybowania tego nagrania. Pomóżcie mi w walce z medialnym matrixem – bo tylko razem możemy coś osiągnąć! Dzięki!

DANE KONTA bankowego dla osób, które chcą mi przekazać dobrowolną darowiznę:
Konrad Daniel
86 1440 0003 0000 0000 1684 2125
tytułem: “Darowizna dla PodziemnaTV”.

Darowizna przez PAYPAL: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=8Q7XEWHJLLACG

Adres BitCoin: 1DP2zBa3X561sRLUcFAh9emEeQXkqkHphA
BitCoin QR code & info: https://blockchain.info/address/1DP2zBa3X561sRLUcFAh9emEeQXkqkHphA

Dziękuję

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here