Samobójczy atak islamistów na Marsz Niepodległości? - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Samobójczy atak islamistów na Marsz Niepodległości?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Na terenie Francji żyje od 5 do 5,5 milionów muzułmanów, co stanowi prawie 8 procent całego społeczeństwa. Liczba ta jest zapewne dużo wyższa ponieważ do oficjalnych statystyk nie wlicza się osób, które we Francji przebywają nielegalnie. Francja jest jednym z najbogatszych państw świata… ale o tysiąckroć wolę życie w Polsce a w wśród wielu powodów, jednym z głównych jest to, że jesteśmy narodem jednolitym etnicznie. W naszym kraju żyje obecnie około 20 tysięcy muzułmanów, co stanowi mniej niż 0,1 proc. ludności. I to jest w Polsce piękne, i jeśli tego nie zniszczymy, to rdzenna ludność Francji, Szwecji czy Belgii wkrótce może szukać schronienia w naszym kraju…

Liczę, że rząd Prawa i Sprawiedliwości wypowie wszelkie umowy dotyczące przyjmowania imigrantów. Sam Jarosław Kaczyński podczas swojego przemówienia 11 listopada powiedział: “Musimy być u siebie, Polska musi być naszym państwem narodowym!”. Trzymam za słowo!

Europejczycy będą żyli w strachu przez własną głupotę!

Uważam, że wartości wyznawanych przez muzułmanów nie da się pogodzić z zachodnimi. Uważam, że zgoda na przyjmowanie islamskich imigrantów to wyrok śmierci na naszą zachodnią kulturę. Ostatnie ataki w Paryżu to przecież nie jedyne zamachy jakich dokonali islamiści w Europie w ciągu ostatnich kilku lat. W 2004 roku w Madrycie, bomby podłożone w pociągach i w metrze zabijają 191 osób a 1800 ranią. W 2005 roku islamiści samobójcy wysadzają się w londyńskim metrze i w autobusie, giną 52 osoby. W marcu 2012 roku młody islamista zabija we francuskiej Tuluzie dwóch francuskich żołnierzy, trzech uczniów i nauczyciela żydowskiej szkoły. 2014, przed wejściem do Muzeum Żydowskiego w Brukseli młody islamista otwiera ogień do tłumu, giną 4 osoby. Na początku 2015 roku w Paryżu, podczas ataku na magazyn satyryczny „Charlie-Hebdo” ginie 12 osób.

To jest tylko kilka przykładów jak islam ubogaca naszą kulturę. Do wymienionych powyżej zamachów należy dodać ogólny wzrost przestępczości, niezliczoną ilość gwałtów na europejskich kobietach, w tym gwałty pedofilskie. Dziesiątki tysięcy pojedynczych napadów, kradzieży, rozbojów ale również niszczenie chrześcijańskich i żydowskich miejsc pamięci. Rdzenni Europejczycy żyją dzisiaj z jednej strony w strachu, boją się poruszać po własnych miastach a z drugiej, dalej w ich głowach siedzi lewacka ideologia multi-kulti i konieczności pomocy tzw. “uchodźcom”.
Poniższy film pokazuje jak dumny niegdyś francuski naród został podbity bez wojny. Ludzie składają znicze po ostatnich zamachach a w ich pobliżu wybucha petarda…

Petarda na Placu Republiki - Paryż

► POLUB PRAWICOWY INTERNET: https://www.facebook.com/prawicowyinternetPetarda na Placu Republiki - Paryż. Oto jak można zniszczyć dumny niegdyś naród. Oto do czego doprowadziła polityka multi-kulti, otwartości na mieszanie się totalnie niezgodnych ze sobą kultur i braku perspektywicznego myślenia. Dzisiaj we Francji, Wielkiej Brytanii czy w Niemczech... armia i policja boją się poruszać po własnym terytorium. NIE CHCEMY TEGO W POLSCE. ► KONIECZNIE zobacz filmy przeciwko islamizacji POLSKI: http://bit.ly/1NzxQkW

Posted by Prawicowy Internet on 16 listopada 2015

Skoro od wielu lat, pomimo tak krwawych zamachów, Europa Zachodnia nie widzi, że islam jest zagrożeniem, to kolejny atak, ten w Paryżu, również nic nie zmieni. Przez kilka najbliższych tygodni będzie wspominany a później zostanie zapomniany… lekcja nie zostanie wyciągnięta.


Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo


 


Możliwość zamachów w Polsce? Zamach na Marsz Niepodległości?

Jadąc ze Szczecina na Marsz Niepodległości ani razu nie byłem skontrolowany przez policję. Z jednej strony to dobrze ponieważ dzięki temu nie było zamieszek podczas marszu, nie było policyjnych prowokacji oraz chuligani nie mieli jak atakować policji. Ale z drugiej strony, co gdybym miał na sobie ładunki wybuchowe? Przez cały czas byłem na przedzie marszu a później pod samą sceną, gdybym się wówczas zdetonował to zginęłyby dziesiątki polskich patriotów. A gdyby takich zamachowców było więcej? Skąd mamy wiedzieć czy nie znajdą się również w Polsce szaleńcy, którzy zdecydują się przejść na islam i wspierać Państwo Islamskie? Skoro są w Polsce ludzie, którzy po ośmiu latach rządów Platformy Obywatelskiej nadal ma nich głosują, to nic mnie zdziwi.

Kolejne zagrożenie, to otwarte granice. Już kilka tygodni temu pisałem w artykule: Po co nam Schengen?, że kontrole graniczne powinny być obowiązkowo przywrócone. Dzisiaj bez żadnego problemu islamski imigrant może przekroczyć naszą granicę z Czechami, Słowacją czy z Niemcami. Jedna ze szczecińskich, lokalnych gazet pisała, że przy samej granicy polsko-niemieckiej rozlokowanych jest kilka tysięcy imigrantów. Jak widzieliśmy na przykładzie zamachów w Paryżu, imigranci bardzo dobrze radzą sobie z kupnem broni palnej (podobno na “czarnym rynku” kałasznikow kosztuje od 1000 do 3000 dolarów).

Tosąskutkitolerancji

Dlaczego islamiści mieliby atakować Marsz Niepodległości?

Dwóch z paryskich zamachowców dopiero co, niedawno przyjechało do Europy jako “uchodźcy wojenni”… jesteśmy zatem bezpośrednio narażeni na terroryzm, jesteśmy narażeni na to, że podczas koncertów, wieców czy Marszu Niepodległości jakiś islamski imigrant zacznie do nas strzelać. A dlaczego miałby to zrobić?

Jesteśmy obecnie jednym z najbardziej antyislamsko nastawionych państw Europy. Mam nadzieję, że nasz przyszły rząd twardo sprzeciwi się przyjmowaniu imigrantów do Europy i zjednoczy się w tym z Victorem Orbanem i Robertem Fico. Uczestniczyliśmy zarówno w wojnie w Afganistanie jak i w Iraku. Jesteśmy sojusznikiem Stanów Zjednoczonych i Izraela. Jesteśmy jednym z najbardziej chrześcijańskich, katolickich narodów w Europie. Powodów może być wiele… ale głównym, chęć wzbudzenia strachu w całym narodzie, strachu, który opanował już Francję.

Zastanówmy się również czy gdyby takie zamachy miały miejsce w Polsce, to czy cały świat ustawiałby sobie polskie flagi na zdjęcia profilowe? Czy budynki w Sydney, Rzymie, Nowym Jorku świeciłyby się na biało-czerwono? Przypomnijmy, że po katastrofie (?) samolotu polskiego prezydenta oraz czołowych przedstawicieli polskiej polityki… nie było takiego szału w Internecie, nie widziałem napisów #prayforPoland, a francuski prezydent nie przyjechał nawet na pogrzeb Lecha Kaczyńskiego.

Jeśli nie chcemy w ciągu najbliższych lat widzieć nagłówków w gazetach, takich jak “Samobójczy atak islamistów na Marsz Niepodległości” to jest tylko jeden sposób. Dobra polityka imigracyjna, brak zgody przyjmowanie islamskich imigrantów, bezwzględne deportowanie nielegalnych imigrantów oraz brak zgody na budowę meczetów w Polsce a może nawet całkowity zakaz wyznawania islamu na terenie naszego kraju…


Marsz Niepodległości przeciwko ISLAMIZACJI POLSKI!


 


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy