w

TVN podkłada w śmietniku butelki po piwie, aby skompromitować policjantów ochraniających ŚDM [wideo]

„Strona policjantów dla policjantów” (Policemf) zamieściła na Facebooku nagranie jak ekipa TVN-u grzebie w śmieciach w śmietniku do którego odpadki wyrzucali policjanci, którzy ochraniali Światowe Dni Młodzieży. Ekipa TVN szykowała się do sfilmowania tego co w śmietniku właśnie „znalazła”. Jak twierdził policjant, który dokonał nagrania, na własne oczy widział, jak ludzie z tej ekipy podrzucili do śmietnika butelki po piwie. Ale nie tylko…
– Ludzie, wstydu nie macie – powiedział do ekipy TVN24 jeden z policjantów, kiedy filmowcy przyłapani na gorącym uczynku próbowali się wykręcać.

Tak opisuje to jeden z redaktorów fanpejdża Policemf na Facebooku, który otrzymał nagranie od naocznego świadka zdarzenia i zamieścił je na Facebooku:

Poniżej przedstawiamy nagranie ukazujące policjantów, którzy… nakryli pracowników TVNu na podkładaniu piwa do śmietnika.
W głowie mi się to nie mieści, co właśnie zobaczyłem i co usłyszałem od policjantów. Wiemy jacy potrafią być dziennikarze, ale to się nadaje do wykluczenia tych panów z zawodu dziennikarzy.
Szczecińscy policjanci zatruli się podczas ŚDM – kilku z nich wylądowało pod kroplówką. Pełnili służby po kilkanascie godzin, spali po kilka godzin. Znosili upał, brak wody, deszcz, fatalne warunki zakwaterowania, żarcie, które urąga wszelkim standardom ale poniższe nagranie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
TVN opisało sprawę zatrucia się policjantów i umieściło artykuł na głównej stronie serwisu internetowego. Czy teraz drążą i chcą wyprodukować sensację?
Policjant, który nagrał ten film telefonem na własne oczy widział, jak pracownicy TVNu podrzucają butelki po piwie oraz kilka produktów spożywczych, których nie mieli w racjach żywnościowych.
Wszyscy wiemy, jak było. Policjanci oddziałów prewencji nie mieli nawet czasu na alkohol! Budzili się o 2giej w nocy, docierali na teren, zabezpieczali wyznaczone odcinki służbowe, wracali na miejsca zakwaterowania oddalone o wiele kilometrów od miejsca pełnienia służby, zdawali broń, jedli to co nazywano kolacją i brudni, przemęczeni, czasem przemoknięci i wypruci przez upał szli spać.
Jesteśmy po prostu zażenowani – nas za fabrykowanie dowodów posadzi się do więzienia i wyrzuci ze służby. Za pomówienia tak samo. Czy tych pracowników spotkają taki konsekwencje? Nie sądzę.
Policjanci, funkcjonariusze innych służb, ratownicy oraz żołnierze to cisi bohaterowie tych szalonych dni młodzieży. Wszyscy odwalili kawał świetnej roboty mimo ogromnych braków w dowodzeniu i logistyce. A na koniec dostajemy takiego oto kwiatka.
Udostępniajcie to nagranie, niech zatoczy jak najszersze kręgi.
/Zohan

Za: dzienniknarodowy.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rosyjski śmigłowiec zestrzelony nad Syrią. Rebelianci bezczeszczą zwłoki zabitych Rosjan! [DRASTYCZNE WIDEO +18!]

Michalkiewicz: Nowoczesna i NPD to wydmuszki powstałe dzięki służbom specjalnym!