Według Komorowskiego wyborcy PiS nie są Polakami! (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Według Komorowskiego wyborcy PiS nie są Polakami! (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Bronisław „Zgoda buduje” Komorowski był gościem Konrada Piaseckiego w RMF FM. Były prezydent, który miał być prezydentem wszystkich Polaków, miał łączyć, nie dzielić, zaliczył kolejną wpadkę.

– Skoro Polacy są euroentuzjastyczni, bo są, tak wykazują wszystkie sondaże i mamy taką sytuację jak nacisk Komisji Europejskiej na polski rząd, to Polakom w pozytywnym postrzeganiu rządu to nie przeszkadza – stwierdził Konrad Piasecki.

– Myślę, że pan upraszcza. To nie jest tak, że Polacy patrzą pozytywnie na Prawo i Sprawiedliwość, tylko wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, którzy stanowią określony procent naszego społeczeństwa – odpowiedział były prezydent.

Nie wiemy o jakich sondażach mówił redaktor Piasecki, ale może to były te same, które dawały wygraną w wyborach prezydenckich Bronisławowi Komorowskiemu.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,128FaniLubię
17,911ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy