Zofia Pilecka, córka Rotmistrza Pileckiego o Andrzeju Dudzie - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Zofia Pilecka, córka Rotmistrza Pileckiego o Andrzeju Dudzie

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Poparcie Zofii Pileckiego dla Andrzeja Dudy oraz Podziękowania za wsparcie dla Pani Zofii Pileckiej, córki rtm. Witolda Pileckiego.
Dziękuję ze wzruszeniem pani Zofii Pileckiej. Za te słowa, dla mnie niezwykłe. Pani Zofio, Pani ojciec był jednym z największych bohaterów narodowych w ponad tysiącletniej historii naszego kraju. Nie ma do dzisiaj o Nim żadnego filmu, mimo, że gdyby był obywatelem Stanów Zjednoczonych i gdyby dla tamtego kraju walczył dziesiątki filmów o Nim dawno by już powstało bo to było Takie Życie i Takie Bohaterstwo! Ale ja wierzę w to, że właśnie dokonamy zmiany i naprawy Polski i że taki film niedługo się pojawi i że będzie promowany przez Polskie Państwo. Pokazujący Polaków jako bohaterów, pokazujący Polaków jako tych, którzy nie tylko o siebie walczyli ale walczyli także o innych. Dziękuję serdecznie Pani Zofio! To dla mnie największe wsparcie.
Cześć i chwała Bohaterom!!!
Cześć i chwała Bohaterom!!!

Kanał Andrzeja Dudy:
Kanał MójPrezydent: https://www.youtube.com/channel/UCBWRwIltgajxzrx-U5Hr9ZA

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy