40-tysięcy-osób-na-manifestacji-PEGIDA
w ,

Merkel go home! 40 tysięcy osób na manifestacji PEGIDA

„Nie pozwólcie aby Niemcy ponownie zostały wprowadzone w chaos i destrukcję!” powiedział Tommy Robinson założyciel Angielskiej Ligi Obrony do 40 tysięcznego tłumu zebranego na antyislamskim proteście, zorganizowanym przez PEGIDĘ w Dreźnie. Poza niemieckimi flagami, powiewały tam setki polskich, hiszpańskich czy austriackich flag – czy Europa jednoczy się poza Unią Europejską, aby odeprzeć wspólnego wroga, ISLAM?

Niemiecka PEGIDA (której celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy) świętowała pierwszą rocznicę swojego powstania. Tommy Robinson występujący z ramienia Angielskiej Ligi Obrony powiedział do tłumu, że „Wszelki postęp państwa niemieckiego jest zagrożony. Kanclerz Angela Merkel, rozdaje prawo do bycia Niemcem tak jak rozdaje się cukierki dzieciom!” Porównał on kryzys imigracyjny do sytuacji przed drugą wojną światową, kiedy to w Niemczech nie można było źle mówić o Hitlerze ponieważ było się za to skazywanym. Tak samo dzisiaj nie można mówić źle o islamie i o imigrantach. Na terenie Niemiec możliwe jest nawet odbieranie dzieci za głoszenie antyimigranckich poglądów. CZYTAJ: Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!

PanstwoGraniceTommy-Robinson

Mamy być cicho, wolność słowa w Europie umarła! Żyjemy w czasach, w których wolność słowa to przeszłość, ataki na Charlie Hebdo są tego najlepszym przykładem! Tylko na zgromadzeniach takich jak te możemy mówić co myślimy, możemy mówić prawdę! Wszyscy Europejczycy, którzy tak jak ja, mówią o zagrożeniach, przed którymi stoją nasze kraje, są narażeni na groźby śmierci! Stoimy w obliczu prześladowań!


NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI! – Świetny Film

https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s
 

„Każdy kraj ma prawo obrony, również Izrael, również państwa europejskie, w tym Niemcy! Zachęcam Was abyście nie czuli wstydu, nie czuli się winnymi. Niemcy nie są zobowiązane do przyjmowania milionów imigrantów! Obecna fala imigracji to inwazja! Nasze granice są atakowane! Praktycznie nie mamy nad nimi kontroli. Państwo, które nie kontroluje swoich granic, wkrótce przestanie być państwem…” Tommy Robinson zakończył swoją wypowiedź słowami:

Musimy mieć jeden sztandar przeciwko islamizacji! Musimy ochronić naszą kulturę! Musimy ochronić nasze państwa! Musimy ochronić naszą przyszłość! Zjednoczmy się aby uratować przyszłość naszych dzieci!”

Wiec trwał aż do później nocy, kiedy to przedstawiciele niemieckich władz stwierdziły, że „ekstremistyczne ruchy nawołujące do nienawiści” mogą doprowadzić do zamieszek. Kanclerz Angela Merkel została oskarżona przez uczestników manifestacji o „zdradę”. To ona otworzyła granice dla tysięcy islamskich imigrantów. Wiec odbył się dwa dni po tym jak pro-imigrancki knadydat na burmistrza Kolonii został dźgnięty w szyję przez młodego Niemca, który sprzeciwia się polityce przyjmowania imigrantów.
Kancelerz Angela Merkel wezwała aby „trzymać się z dala od ludzi mających nienawiść w sercu” a minister spraw wewnętrznych Niemiec: Thomas de Maiziere dodał, że PEGIDA to organizacja zrzeszająca „prawicowych, skrajnych ekstremistów” oraz „żeby trzymać się z daleka od tych, którzy są trucizną dla Niemiec”. Moje zdanie jest takie: PEGIDA odżegnuje się od wszelkich totalitarnych ruchów, ich poglądy podziela większość Europejczyków, również Niemców.

Europa-się-budzi

PEGIDA znacznie się rozrosła podczas minionego lata, kiedy to rozpoczął się kryzys związany z wielką falą imigrantów. Codziennie na terenie Niemiec odbywają się mniejsze bądź większe protesty przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Rozwinięcie skrótu PEGIDA to: „Patriotyczni Europejczycy przeciw Islamizacji Zachodu”. Również w Polsce powstają pierwsze struktury ruchu.
PEGIDA organizuje w Dreźnie od 20 października 2014 cotygodniowe demonstracje przeciw polityce azylowej oraz imigracyjnej Niemiec i Unii Europejskiej. Założycielem stowarzyszenia jest Lutz Bachmann.

Link: Pegida in Poland, Generation Identity Polska.

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom!

https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8
 


Przeczytaj również:
SKANDAL! Chrześcijanie prześladowani w niemieckich obozach dla uchodźców!!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?
Basti – „Stop Islamizacji Europy” (Gitara: Michał Bartczak; Prod. Nestor)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polska złodziejska czy uczciwa Jan Pietrzak felieton

Polityczne ZOO czyli kulisy debaty w TVP – ZOBACZ!