Otwartym Tekstem odc. 8 (2016) – O stosunku niemieckich przedsiębiorców do Polaków. Program Ewy Stankiewicz, TV Republika. Rozmową z p. Natalią Nitek, byłą pracownicą POS Systems, firmy prowadzonej przez Niemca, dla którego “Polacy to podgatunek, to rasa ludzi, która ma służyć Niemcom”, “tania siła robocza”, “do których najchętniej by strzelał”.

Więcej o całej sprawie:  Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!

Komentarze:

komentarzy

20 KOMENTARZE

 1. Moje subiektywne zdanie. -niech każdy będzie sobą,, a więc uczciwość -wtedy podziały same. sie. Wyjaśnia -naiwna pogardą wg narodowości- to głupi stereotyp myślenia doprowadza tylko. Do. Zniszczenia,! ale patrzmy na uczynki – to proste ! Stereotypy są prymitywne i niebezpieczne !

 2. BZDURA …NIEMCY NIGDY NIE POSTEPUJĄ W TEN SPOSÓB…CHYBA ŻE JAKIŚ PODROBIONY IDIOTA PODAJĄCY SIĘ ZA NIEMCA KTÓRYM NIE JEST….NIEMCY POSIADAJA ZASADY I SZANUJĄ KAŻDEGO CZŁOWIEKA NIEZALEZNIE SKAD PRZYJECHAŁ, CI CO PRACUJA I NIE SA NA ZASIŁKACH OBDAZAJA POMOCA I POMAGAJĄ WE WSZYSTKIM….NIE WIERZCIE IDIOTYCZNYM LUDZIOM KTÓRZY PODAJA SIĘ ZA KOGOŚ ABY ZROBIĆ SOBIE DOBRY WIZERUNEK….KAŻDEGO MOZNA SPRAWDZIĆ I JEGO POCHODZENIE I WYCHODZI NA JAW ZE TO IDIOTA…..ZNAMY TAKICH …NIEJEDNEGO PRZYJEZDŻAJĄCEGO DO POLSKI WERYFIKOWANO …..WYSTARCZY POPATRZEĆ NA CZŁOWIEKA I JEGO KULTURE I JUZ WIADOMO KIM JEST….DUŻO NIEROZUMNYCH PODPINA SOBIE NAZWISKA INNYCH I CHCE JAKOŚ TAM ZABŁYSNĄC A TAK NAPRAWDĘ NIKIM NIE SĄ ….ABY WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEMAT JAKIEGOŚ KRAJU POTRZEBA W NIM ZYĆ I DZIAŁAĆ …A NIE POJECHAC I PRZYWOZIC ZE SOBA GARŚĆ OSZUKAŃSTW ZASŁYSZANYCH NA ULICY I WCISKAC INNYM KIT….NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ I OSZUKIWAĆ….LUDZIE W POLSCE SA NAIWNI ALE DZIĘKI INNYM MĄDRYM OBYWATELOM PRZEBYWAJĄCYM W POLSCE ISTNIEJE PRAWDZIWY PRZEKAZ REALIÓW OPARTYCH NA FAKTACH.

 3. Do Piotr Kurek- Bzdury piszesz. Mam kolegow o niemieckich imionach nadawanych w Polsce. Mogli ci dac Konrad np jak moi koledzy mieli albo Joahim. Mam nadzieje ze powrociles do ojczyzny- czyli na lono pani Merkel

 4. Ale mi wielce Niemiec…prostak, glupi jak but. Takich ludzi mozna spotkac w Niemczech i w Polsce i w kazdym innym kraju. Nie nadaje sie na przyklad Niemca, dlatetgo uwazam reportaz za absolutnie glupi i majacy manipulacje i sianie nienawisci. Wstyd, ze nikt panu Hansowi jeszcze nie wpieprzyl porzadnie.

   • Imie i nazwisko masz polskie to raz . po drugie nie szanując innych ludzi nie szanujesz samego siebie . To takie trudne do zrozumienia ?

   • Trudno było w komunizmie, zwłaszcza na Śląsku nadać dziecku inne imię niż polskie. Nazwiska były spolszczane. Szanuję osoby, które na to zasłużyły i na odwrót, osoby który zasłużyły na dezaprobatę traktuję adekwatnie, do reszty mam stosunek obojętny.

   • Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem lub jestes faszyzującym Ślązakiem. Na szczęście są też tacy Ślązacy którzy szanują Polskę i Polaków. Ty se swoimi poglądami naprawdę nie masz się czym chwalić.

   • Rozumiem ze osoba ktotlra czuje wiez z Polska automatycznie przestaje byc Slazakiem. barfzo pokretne tlumaczenie.W Powstaniach Śląskich tez brali udzial mieszkańcy Śląska a nie Ślązacy ?

   • Pokretne tłumaczenie na własny użytek. W ten spsob mozna sobie tworzyć dowolna ideologie. Wg Ciebie Ślązak to faszysta ktory nienawifzi Polski i Polaków . No coz moze Tobie imponuje kraj który wymordował milony niwinnych osób. Ja jestem dumny że jestem Polakiem. Gdybym był Niemcem miałbym sie czego wstydzić. To samo się tyczy Twoich poglądów. Skoro popierasz psychopatów to ćoś nie tak jest z Tobą. Twoja definicja kto jezt a kyo nie jest Ślązak jest tak samo logiczna i zasadna jak poglądy tego Niemca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here