AKTUALIZACJA! Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!
w

Niemiecki pracodawca w Polsce: „Polacy to podgatunek, to rasa ludzi, która ma służyć Niemcom!”

Otwartym Tekstem odc. 8 (2016) – O stosunku niemieckich przedsiębiorców do Polaków. Program Ewy Stankiewicz, TV Republika. Rozmową z p. Natalią Nitek, byłą pracownicą POS Systems, firmy prowadzonej przez Niemca, dla którego „Polacy to podgatunek, to rasa ludzi, która ma służyć Niemcom”, „tania siła robocza”, „do których najchętniej by strzelał”.

Więcej o całej sprawie:  Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!

20 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Moje subiektywne zdanie. -niech każdy będzie sobą,, a więc uczciwość -wtedy podziały same. sie. Wyjaśnia -naiwna pogardą wg narodowości- to głupi stereotyp myślenia doprowadza tylko. Do. Zniszczenia,! ale patrzmy na uczynki – to proste ! Stereotypy są prymitywne i niebezpieczne !

  2. BZDURA …NIEMCY NIGDY NIE POSTEPUJĄ W TEN SPOSÓB…CHYBA ŻE JAKIŚ PODROBIONY IDIOTA PODAJĄCY SIĘ ZA NIEMCA KTÓRYM NIE JEST….NIEMCY POSIADAJA ZASADY I SZANUJĄ KAŻDEGO CZŁOWIEKA NIEZALEZNIE SKAD PRZYJECHAŁ, CI CO PRACUJA I NIE SA NA ZASIŁKACH OBDAZAJA POMOCA I POMAGAJĄ WE WSZYSTKIM….NIE WIERZCIE IDIOTYCZNYM LUDZIOM KTÓRZY PODAJA SIĘ ZA KOGOŚ ABY ZROBIĆ SOBIE DOBRY WIZERUNEK….KAŻDEGO MOZNA SPRAWDZIĆ I JEGO POCHODZENIE I WYCHODZI NA JAW ZE TO IDIOTA…..ZNAMY TAKICH …NIEJEDNEGO PRZYJEZDŻAJĄCEGO DO POLSKI WERYFIKOWANO …..WYSTARCZY POPATRZEĆ NA CZŁOWIEKA I JEGO KULTURE I JUZ WIADOMO KIM JEST….DUŻO NIEROZUMNYCH PODPINA SOBIE NAZWISKA INNYCH I CHCE JAKOŚ TAM ZABŁYSNĄC A TAK NAPRAWDĘ NIKIM NIE SĄ ….ABY WYPOWIADAĆ SIĘ NA TEMAT JAKIEGOŚ KRAJU POTRZEBA W NIM ZYĆ I DZIAŁAĆ …A NIE POJECHAC I PRZYWOZIC ZE SOBA GARŚĆ OSZUKAŃSTW ZASŁYSZANYCH NA ULICY I WCISKAC INNYM KIT….NIE DAJCIE SIĘ MANIPULOWAĆ I OSZUKIWAĆ….LUDZIE W POLSCE SA NAIWNI ALE DZIĘKI INNYM MĄDRYM OBYWATELOM PRZEBYWAJĄCYM W POLSCE ISTNIEJE PRAWDZIWY PRZEKAZ REALIÓW OPARTYCH NA FAKTACH.

  3. Do Piotr Kurek- Bzdury piszesz. Mam kolegow o niemieckich imionach nadawanych w Polsce. Mogli ci dac Konrad np jak moi koledzy mieli albo Joahim. Mam nadzieje ze powrociles do ojczyzny- czyli na lono pani Merkel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Andrzej Rzepliński ukrywa morderców ks. Jerzego Popiełuszki?! Zobacz sejmowy stenogram z 2005 roku!

Apel do prezydenta Dudy o ułaskawienie więźnia politycznego rządów PO/PSL! Wysyłamy e-maile do Andrzeja Dudy!