"Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

“Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył: “wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”. Czy ta europejska karuzela lewackich aberracji się kiedykolwiek zatrzyma?

PRZECZYTAJ!: Europa zdzielona przez „Multikulti” po mordzie

Eurokomuniści już się z tym nie kryją, ich celem się zniszczenie państw narodowych, doprowadzenie do totalnej multikulturowości. W tym kontekście powinniśmy oceniać zgodę na przyjęcie do Europy hord islamistów z Bliskiego Wschodu i milionów murzynów z Afryki. Mieszanie się kultur doprowadzi do zagłady europejskich społeczeństw, Francuzi, Niemcy czy Szwedzi będą zwierzyną łowną dla przeważających ich liczebnie najeźdźców. Polska jak najdłużej musi pozostać jednolitym etnicznie krajem!

Franciscus Timmermans to holenderski polityk i dyplomata, deputowany krajowy, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=N14U5ZE-N2w

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,232FaniLubię
17,867ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy