Polski imam w telewizji: "ISLAM TO RELIGIA POKOJU". Hahahahahahahaha! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

Polski imam w telewizji: “ISLAM TO RELIGIA POKOJU”. Hahahahahahahaha!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Filmik rozpoczyna sie od okrzyku “Allahu Akbar”, czyli “Bóg jest wielki” – jest to ostatnie zdanie jakie słyszą miliony chrześcijan tuż przed śmiercią z rąk islamistów. Następnie jest jeszcze ciekawiej!

Reporterka: “Czy w Koranie jest jakieś wezwanie do walki o religię albo w imię religii?”
Imam: “Nie ma czegoś takiego jak przymus zabijania. To nie jest z islamu, więc to co się dzieje dzisiaj na świecie, to nie jest z islamu. ISLAM JEST RELIGIĄ POKOJU, przede wszystkim. Bardzo to potępiamy i nas bardzo to boli, że ktoś bardzo nikczemnie wykorzystuje naszą religię do załatwienia swoich celów.”

Nie wiem jaka to telewizja ale takiej propagandy to nawet TVN w połączeniu z sowieckimi gadzinówkami by nie wymyślili. Pokazywać białego imama wypowiadającego się w imieniu wszystkich muzułmanów, trzeba mieć fantazję!

Przeczytaj: Islamizacja Europy. Czy nad Bazyliką św. Piotra w Rzymie zawiśnie czarna flaga kalifatu?

islamreligiapokoju

No cóż:  jeżeli ktoś mówi, że jest muzułmaninem, tzn. że wierzy w słuszność tego, co jest zapisane w Koranie, a więc jest naśladowcą Mahometa. Islam naucza, iż zbawienie osiąga się poprzez dżihad, tzn. mord i prześladowania na niewiernych (min. 169 wersów w Koranie nawołuje do dżihadu bezpośredniego). Hurysy nie otrzymuje muzułmanin za prowadzenie uczciwego i zgodnego z zasadami moralnymi życia. Hurysę dostanie dopiero, gdy zabije chrześcijanina, żyda, czy apostatę.

PRZECZYTAJ: Kolejna Europejka ofiarą islamskiej „zabawy” tzw. „Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem!

Być może to własnie dlatego wyznawcy “religii pokoju” wymordowali w ciągu kilku wieków milionów na całym świecie. Palenie ludzi żywcem, obrzezanie kobiet, niewolenie całych narodów to również czysto pokojowe czynności. Za zamachy w Nowym Jorku, Madrycie, Paryżu, Londynie również nie odpowiadali muzułmanie? Wyznawcy islamu wymordowali łącznie ponad 270 milionów ludzi, 120 milionów Afrykańczyków, 60 milionów chrześcijan, 80 milionów Hindusów i 10 milionów buddystów. Za: politicalislam.com/tears-of-jihad/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy