Ponad 20.000 osób na proteście przeciwko islamizamizacji w Dreźnie - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Ponad 20.000 osób na proteście przeciwko islamizamizacji w Dreźnie

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Cała Europa protestuje, ludzie wychodzą na ulice nie tylko w Polsce, Czechach, Słowacji, Finlandii czy na Węgrzech, w praktycznie wszystkich europejskich krajach odbywają się marsze, wiece, protesty przeciwko przyjmowaniu islamskich imigrantów. Media tego praktycznie nie pokazują, dobrze, że jest Internet i możemy czerpać informacje z mediów społecznościowych.

Drezno kolejny raz okazało się być jednym z głównych punktów działalności PEGIDA (Patriotyczni Europejczycy przeciwko islamizacji Zachodu) organizacji, która już od lat walczy z narzucaniem Europie kultury islamskiej. Warto zaznaczyć, że odżegnują się oni od wszelkich totalitarnych ustrojów; nazizmu, komunizmu, faszyzmu i islamizmu. Bo właśnie islam postrzegają nie jako religię ale jako totalitarny ustrój państwa, w którym jednostka pozbawiana jest praw a życie społeczne podlega pod religijne prawo szariatu.

pegidalogo

Protesty w Dreźnie miały na celu przeciwstawienie się polityce kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która w ciągu najbliższego roku zamierza osiedlić na terenie Niemiec do miliona muzułmanów. Działacze PEGIDA podkreślają, że bolączki społeczne takie jak wzrost przestępczości, gwałtów, terroru, zastraszania, niszczenie chrześcijańskich cmentarzy i kościołów, będą narastać poprzez przyjmowanie dziesiątek muzułmańskich zbirów. Ludzi, którzy nie mają żadnego wykształcenia, którzy często nigdzie nie pracowali i liczą jedynie na zasiłki bądź działalność przestępczą. Niemców szczególnie zbulwersował fakt, że kilka dni temu dwie Niemki zostały eksmitowane ze swoich domów, aby zrobić miejsce dla muzułmanów. Angela Merkel w sondażach leci niczym Ewa Kopacz w Polsce, na samo dno. Nawet obecni koalicjanci Merkel: bawarskie CSU negatywnie wypowiadali się na temat polityki względem imigrantów.

Lutz Bachman (jeden z szefów PEGIDA) ogłosił utworzenie nowego ruchu politycznego, którego głównym założeniem będzie sprzeciw wobec islamizacji Niemiec.

W Polsce, na partię całkowicie antyimigracyjną wyrosła partia KORWIN. Są oni nie tylko za całkowitym sprzeciwem wobec przyjmowania imigrantów ale również przeciwko dofinansowaniu imigrantów z pieniędzy polskich podatników. W mniej radykalnym tonie wypowiadają się PiS i Kukiz’15. W tym przypadku (nawet jeśli to tylko przedwyborcza gra na antyimigracyjnych nastrojach) popieram postulaty Korwina i Wiplera.


Przemysław Wipler i Janusz Korwin-Mikke przeciwko islamizacji


 

Spot partii KORWIN pt. „Inwazja” – pierwszy spot w kampanii do parlamentu!


 


Przeczytaj również:
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?
Europa Środkowa ma swoich imigrantów: Romów

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy