Ponad 20.000 osób na proteście przeciwko islamizamizacji w Dreźnie

1
1360

Cała Europa protestuje, ludzie wychodzą na ulice nie tylko w Polsce, Czechach, Słowacji, Finlandii czy na Węgrzech, w praktycznie wszystkich europejskich krajach odbywają się marsze, wiece, protesty przeciwko przyjmowaniu islamskich imigrantów. Media tego praktycznie nie pokazują, dobrze, że jest Internet i możemy czerpać informacje z mediów społecznościowych.

Drezno kolejny raz okazało się być jednym z głównych punktów działalności PEGIDA (Patriotyczni Europejczycy przeciwko islamizacji Zachodu) organizacji, która już od lat walczy z narzucaniem Europie kultury islamskiej. Warto zaznaczyć, że odżegnują się oni od wszelkich totalitarnych ustrojów; nazizmu, komunizmu, faszyzmu i islamizmu. Bo właśnie islam postrzegają nie jako religię ale jako totalitarny ustrój państwa, w którym jednostka pozbawiana jest praw a życie społeczne podlega pod religijne prawo szariatu.

pegidalogo

Protesty w Dreźnie miały na celu przeciwstawienie się polityce kanclerz Niemiec Angeli Merkel, która w ciągu najbliższego roku zamierza osiedlić na terenie Niemiec do miliona muzułmanów. Działacze PEGIDA podkreślają, że bolączki społeczne takie jak wzrost przestępczości, gwałtów, terroru, zastraszania, niszczenie chrześcijańskich cmentarzy i kościołów, będą narastać poprzez przyjmowanie dziesiątek muzułmańskich zbirów. Ludzi, którzy nie mają żadnego wykształcenia, którzy często nigdzie nie pracowali i liczą jedynie na zasiłki bądź działalność przestępczą. Niemców szczególnie zbulwersował fakt, że kilka dni temu dwie Niemki zostały eksmitowane ze swoich domów, aby zrobić miejsce dla muzułmanów. Angela Merkel w sondażach leci niczym Ewa Kopacz w Polsce, na samo dno. Nawet obecni koalicjanci Merkel: bawarskie CSU negatywnie wypowiadali się na temat polityki względem imigrantów.

Lutz Bachman (jeden z szefów PEGIDA) ogłosił utworzenie nowego ruchu politycznego, którego głównym założeniem będzie sprzeciw wobec islamizacji Niemiec.

W Polsce, na partię całkowicie antyimigracyjną wyrosła partia KORWIN. Są oni nie tylko za całkowitym sprzeciwem wobec przyjmowania imigrantów ale również przeciwko dofinansowaniu imigrantów z pieniędzy polskich podatników. W mniej radykalnym tonie wypowiadają się PiS i Kukiz’15. W tym przypadku (nawet jeśli to tylko przedwyborcza gra na antyimigracyjnych nastrojach) popieram postulaty Korwina i Wiplera.


Przemysław Wipler i Janusz Korwin-Mikke przeciwko islamizacji


 

Spot partii KORWIN pt. „Inwazja” – pierwszy spot w kampanii do parlamentu!


 


Przeczytaj również:
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?
Europa Środkowa ma swoich imigrantów: Romów

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here