w ,

Włochy: muzułmanie wymogli usunięcie zabawek świnek w szkołach

Dzisiaj już nie tylko krzyże w szkołach drażnią muzułmanów. We Włoszech uznali, że zabawki w postaci prosiaczków ich urażają! Ławeczka dla dzieci o wizerunku świnki musiała zostać usunięta z placu zabaw w szkole w Rovereto (Trento) po skargach imigrantów.

Wszyscy pamiętamy głośną sprawę obecności krzyży we włoskich szkołach. Sprawa trafiła przed Europejski Trybunał Praw Człowieka i była obserwowana przez całą Europę. Kilka lat temu zapadł wyrok mówiący, że narzucanie obecności krzyża w szkole narusza wolność sumienia i wyznania. Po ponad roku sędziowie Trybunału doznali jednak oświecenia i całkowicie wycofali się z wcześniejszych decyzji. Uznali, że krzyże w szkołach nie naruszają wolności sumienia i wyznania a państwa mają pełną swobodę decyzji w ich sprawie. W obronie krzyża stanęły miliony wiernych Kościoła Katolickiego i Prawosławnego ale również rządy np. włoski i polski.

Sprawa, o której piszę jest dużo mniej znacząca ale również pokazuje, że imigranci przybywający do Europy próbują narzucać nam jak ma wyglądać nasz kontynent, nasze państwo i wreszcie, nasze lokalne otoczenie. We wspomnianej już włoskiej szkole od lat stała plastikowa ławeczka-zabawka w postaci nieszkodliwej świnki. Przez lata nikomu nie przeszkadzała, aż zjawili się imigranci. Zgodnie z ich religią świnia to zwierzę nieczyste i… jak widać nawet jeśli jest z tworzywa sztucznego, ich dzieci nie mogą być „zanieczyszczone” poprzez obecność zabawki! :)
No cóż, nadchodzą w Europie ciężkie czasy dla twórców bajek takich jak Świnka Peppa czy Muppet Show.


Włosi powinni podążać za przykładem Szwajcarów, którzy uruchomili „świńskie tramwaje” w swoich miastach! (poniżej!)

swinkatramwwaj


Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw
 

Przeczytaj również:
Historyjka z Erasmusa: o Saudyjczyku i wieprzowinie
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?


Żródło: http://www.barenakedislam.com/

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Syryjski Blitz Rosji – Max Kolonko Mówi Jak jest

saud

Historyjka z Erasmusa: o Saudyjczyku i wieprzowinie