Włochy: muzułmanie wymogli usunięcie zabawek świnek w szkołach - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Włochy: muzułmanie wymogli usunięcie zabawek świnek w szkołach

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dzisiaj już nie tylko krzyże w szkołach drażnią muzułmanów. We Włoszech uznali, że zabawki w postaci prosiaczków ich urażają! Ławeczka dla dzieci o wizerunku świnki musiała zostać usunięta z placu zabaw w szkole w Rovereto (Trento) po skargach imigrantów.

Wszyscy pamiętamy głośną sprawę obecności krzyży we włoskich szkołach. Sprawa trafiła przed Europejski Trybunał Praw Człowieka i była obserwowana przez całą Europę. Kilka lat temu zapadł wyrok mówiący, że narzucanie obecności krzyża w szkole narusza wolność sumienia i wyznania. Po ponad roku sędziowie Trybunału doznali jednak oświecenia i całkowicie wycofali się z wcześniejszych decyzji. Uznali, że krzyże w szkołach nie naruszają wolności sumienia i wyznania a państwa mają pełną swobodę decyzji w ich sprawie. W obronie krzyża stanęły miliony wiernych Kościoła Katolickiego i Prawosławnego ale również rządy np. włoski i polski.

Sprawa, o której piszę jest dużo mniej znacząca ale również pokazuje, że imigranci przybywający do Europy próbują narzucać nam jak ma wyglądać nasz kontynent, nasze państwo i wreszcie, nasze lokalne otoczenie. We wspomnianej już włoskiej szkole od lat stała plastikowa ławeczka-zabawka w postaci nieszkodliwej świnki. Przez lata nikomu nie przeszkadzała, aż zjawili się imigranci. Zgodnie z ich religią świnia to zwierzę nieczyste i… jak widać nawet jeśli jest z tworzywa sztucznego, ich dzieci nie mogą być “zanieczyszczone” poprzez obecność zabawki! :)
No cóż, nadchodzą w Europie ciężkie czasy dla twórców bajek takich jak Świnka Peppa czy Muppet Show.


Włosi powinni podążać za przykładem Szwajcarów, którzy uruchomili “świńskie tramwaje” w swoich miastach! (poniżej!)

swinkatramwwaj


Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo


 

Przeczytaj również:
Historyjka z Erasmusa: o Saudyjczyku i wieprzowinie
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?


Żródło: http://www.barenakedislam.com/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy