Film zamieszczony w czerwcu 2015 roku, obejrzało go ponad 1,600,000 osób – co na nim widzimy? Hordy imigrantów niszczą południowe Włochy. Jak już wielokrotnie wspominałem na blogu, byłem na Erasmusie na Sycylii przez rok, praktycznie cała Katania już trzy lata temu była oblężona przez tysiące nielegalnych imigrantów, dzisiaj po ostatniej “wielkiej migracji” muszą tam dziać się dantejskie sceny.

Już wówczas czarnoskórzy imigranci zajmowali się głównie sprzedażą narkotyków, prostytucją czy kradzieżami – sam wielokrotnie byłem świadkiem jak murzyn podbiegał, wyrywał torebkę i uciekał w długą…

Przedstawione na filmie sceny działy się wiosną-latem, czy najbliższe miesiące, zwiększenie temperatur będą sprzyjać większemu napływowi imigrantów? oczywiście! W zeszłym roku otrzymywaliśmy liczne informacje o gwałtach we Włoszech, o protestach imigrantów bo nie smakował im “monotonny makaron”. Sądzę, że tegoroczne lato przejdzie do historii jako fizyczne zderzenie dwóch kultur – roszczeniowych imigrantów i europejskiej policji/wojska bojących się wystrzelić do nich z własnej broni, w obawie o oskarżenie o “rasizm”. Pierwszy nielegalny imigrant zastrzelony przy próbie przekroczenia granicy z Bułgarią.

 

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here