w

Donald Trump wypowiada wojnę dilerom. Za handel narkotykami grozić będzie kara śmierci!

Donald Trump przedstawi plan walki z uzależnieniem od opioidów. Za handel narkotykami grozić będzie kara dożywotniego więzienia oraz w niektórych przypadkach nawet kara śmierci. Prezydent będzie chciał przekonać Kongres do zaostrzenia przepisów karnych za przestępstwa narkotykowe.

Przedstawienie kompleksowego planu walki z opioidami ma nastąpić w hrabstwie New Hempshire, o którym mówi się, że zostało dotknięte plagą uzależnienia. Do opioidów zaliczają się takie substancje, jak kodeina, morfina czy heroina. Plan zawierać ma także ograniczenie sprzedaży leków zawierających opioidy o jedną trzecią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł Nitras ZDEMOLOWAŁ służbowe auto a komentuje wypadek MON – apel o poddanie się kontroli na obecność NARKOTYKÓW!

Prezydent USA przyznał, że Stany Zjednoczone powinny rozważyć wprowadzenia kary śmierci za najcięższe przestępstwa narkotykowe. – Myślę, że to temat, nad którym musimy zacząć myśleć. Nie wiem, czy jesteśmy na to gotowi – nie wiem, czy ten kraj jest na to gotowy. Ci ludzie zabijają nasze dzieci i zabijają nasze rodziny, a my musimy coś zrobić – podkreślił Trump.

Nie będzie to pierwsze zarządzenie Trumpa w wojnie przeciwko narkotykom. 12 lutego 2018 r. podwoił on budżet przeznaczony na walkę z narkobiznesem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zobaczcie jakie były”najważniejsze” informacje podczas pobytu Trumpa w Polsce wg WP.pl – propaganda w czystej postaci!

– Niektóre kraje mają bardzo surowe prawo w tym zakresie, z zastosowaniem kary ostatecznej włącznie. Mają o wiele mniejszy problem z narkotykami niż my, dlatego także powinniśmy wprowadzić surowsze prawo – argumentował Trump. Dodał jednocześnie, że „mamy dilerów zabijających po kilkaset osób, z których większość nie idzie do więzienia. W innych okolicznościach jeżeli zastrzelisz jedną, dwie osoby, dostajesz dożywocie lub karę śmierci. Ci ludzie (dilerzy) mogą zabić po 2 – 3 tys. osób i nic im się nie dzieje”.

Źródło: forbes.com, rmf24.pl, drugpolicy.org, pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Fabrykę papieru w Kostrzynie sprywatyzowali za 80 zł. W następnych latach dała ona zarobić setki milionów złotych

Sebastian Kaleta: To jest pokaz tego, jak przeżartą korupcją instytucją jest ratusz Hanny Gronkiewicz-Waltz