EUROPOL ostrzega: Państwo Islamskie zakłada obozy szkoleniowe w centrum Europy! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

EUROPOL ostrzega: Państwo Islamskie zakłada obozy szkoleniowe w centrum Europy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wielotysięczna muzułmańska armia imigrantów, pełna wyćwiczonych mężczyzn w wieku poborowym, szykuje się do wojny w Europie. Wojny jakiej Europa jeszcze nie znała, wojny opartej na bezwzględnym terrorze. Strach opanuje cały kontynent, koncerty, wiece, wielkie wydarzenia sportowe będą odwoływane w obawie o zamachy. Taka przyszłość czeka nasz kontynent. To nie jest political fiction to się dzieje tu i teraz. 

Nie zważając na konsekwencje, liderzy państw Zachodniej Europy nadal przyjmują setki tysięcy muzułmanów, płacą za ich jedzenie, mieszkanie a nawet wydają polecania Policji aby „nie ścigać imigrantów za kradzieże i drobne przestępstwa!”. Nie zważają również na to, że nie sposób wyeliminować napływu dżihadystów, którzy wyprawę do Europy traktują jako Świętą Wojnę.

“Europol ostrzega:” Islamskie Państwo “prowadzi obozy szkoleniowe w środku Europy”

W najnowszym raporcie Europol ostrzega, że Państwo Islamskie zakłada obozy szkoleniowe w całej Europie. Trenują tam nowych “dżihadystów” skłonnych poświęcić życie w walce, w imieniu Allaha. Islamiści rekrutów znajdują nie tylko pośród przybyłych imigrantów ale również pośród ludności, która od dwóch, trzech pokoleń zamieszkuje kraje takie jak Francja czy Wielka Brytania.

Państwo Islamskie rozszerza swoją działalność na poziomie globalnym, ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej, która powinna być przygotowana do coraz większej liczby ataków terrorystycznych podobnych do tych, które miały miejsce w Paryżu.

Dyrektor Europolu Rob Wainwright powiedział na konferencji prasowej, że

“Państwo Islamskie rozwinęło nowy styl walki i ma teraz możliwości przeprowadzenia ataków terrorystycznych na dużą skalę na arenie światowej, ze szczególnym uwzględnieniem Europy.”

Państwo Islamskie odpowiedzialne jest za przeprowadzone 13 listopada ataki w Paryżu, w których zginęło 130 osób. 24 stycznia terroryści z ISIS opublikowali nagranie, które, jak twierdzą, przedstawia dziewięciu zamachowców odpowiedzialnych za wydarzenia z 13 listopada w Paryżu.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,118FaniLubię
17,938ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy