w

Nieoficjalnie: Patryk Jaki będzie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy! Brawo PiS! Świetna decyzja! [ZOBACZ KOMENTARZE INTERNAUTÓW]

Patryk Jaki będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy. Taką decyzję kierownictwa partii nieoficjalnie podaje radio RMF FM. O decyzji, jeszcze przed jej oficjalnym ogłoszeniem przez Komitet Polityczny PiS, miał dowiedzieć się Robert Mazurek. Drugim kandydatem PiS był Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera Mateusza Morawieckiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

– Kandydatura Jakiego nie była do końca oczywista. Wiceminister sprawiedliwości nie należy do PiS, tylko do Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, dlatego Jarosław Kaczyński nie chciał wzmacniać tego środowiska i dlatego podano jako kandydatura szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka – podaje Robert Mazurek dziennikarz z RMF FM.

Stuhr wylewa jad na Polskę i Polaków! „Całe życie chciałem być Europejczykiem”. Panie Stuhr, nie wiem jak Pan ale ja od urodzenia jestem Europejczykiem!

„Ktoś wreszcie uświadomi Warszawiakom, że za teflenową buźką Trzaskowskiego kryje się mafia reprywatyzacyjna i pazerna świta Gawłowskiego.”