Ralf Lotys (Sicherlich) [CC BY 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0)], via Wikimedia Commons Read more: http://www.pch24.pl/maciej-stuhr-nie-lubi-polski--niesmaczne-zarty-z-polskim-obozem-w-roli-glownej,59183,i.html#ixzz5BMxiN7Q8

Żartował już z katastrofy smoleńskiej, nie mógł odpuścić i w sprawie sporu wokół ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Maciej Stuhr podczas rozdania Polskich Nagród Filmowych „Orły 2018” ponownie zniesmaczył. Tym razem żartem z „polskim obozem” w roli głównej.

Prowadzący galę aktor ponownie postanowił rozbawić publiczność niewybrednym żartem. Maciej Stuhr wybrał do tego spór wokół ustawy o IPN, która penalizuje kłamliwe oskarżanie Polaków o udział w holokauście.

ZOBACZ KONIECZNIE: Żydzi idą na całość. Amerykańska ustawa “JUST Act” pozwoli środowisku żydowskiemu – nie tylko spadkobiercom – domagać się zwrotu nieruchomości od Polski!

Przed ogłoszeniem nominacji i laureata w kategorii „Dźwięk” aktor zagaił: „z dźwiękiem jest podobnie jak z Niemcami – bywają dobrzy Niemcy, i tacy nie bardzo”. Jak dodał, „podobnie jak Żydzi, Portorykańczycy i Polacy… chociaż ustalenia w tej sprawie jeszcze trwają”. Stuhr przeszedł do puenty i wypalił: „podobno nawet Denis Urubko podjął próbę zdobycia K2 samotnie, ponieważ nie mógł dłużej wytrzymać w polskim obozie”.

To nie pierwszy tego typu skandaliczny występ tego aktora na gali „Orłów”. W przeszłości Stuhr żartował już z… katastrofy smoleńskiej.

Źródło: niezalezna.pl, pch24.pl

Jerzy Stuhr nie czuje się już Polakiem – Słynny aktor kolejny raz atakuje naszą ojczyznę!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here