Unia szaleje! Darmowe loty dla islamskich imigrantów

2
2268

Unia Europejska nie chce aby dziesiątki tysięcy islamskich imigrantów swobodnie poruszało się po Twojej okolicy, koło Twojego domu (tak jak na filmie poniżej). Jak zatem planują rozwiązać problem nielegalnie przekraczających nasze granice tysięcy islamistów? Zafundują im darmowe samoloty! :)
Wyobraź sobie, że taka inwazja ma miejsce nieopodal Twojego domu, w spokojnej podwrocławskiej dzielnicy domków jednorodzinnych. Wyobraź sobie, że Twoja 10 letnia córka, o blond włosach, spokojnie bawi się wówczas w ogródku… a Ty nie możesz mieć broni – ponieważ państwo polskie uważa, że nie masz prawa do obrony swojego domu i rodziny.

Nie martw się! Być może dzięki wspaniałej Unii Europejskiej nie spotkasz podobnej fali imigrantów w Polsce. Politycy z Brukseli wymyślili, że lepiej sprowadzać do Europy “zasiłkożerców” samolotami. Również na Twój koszt, nie zapominajmy, że Polska wpłaca do budżetu UE setki milionów PLN. Imigranci mają być, w pierwszej kolejności, namawiani do pozostania na terenie Grecji aby następnie otrzymać darmową przeprawę lotniczą do państwa, “które ma zapewnić im schronienie”.

Przemarsz tysięcy islamskich imigirantów przez austriacką wioskę

https://www.youtube.com/watch?v=WBhcEkySTSc
 

NowiSasiedzi

Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR), współpracując z Unią Europejską, podjęli decyzję o podjęciu akcji pomocy imigrantom, jak najszybciej, aby zdążyć przed zimą. “Działania uzgodnione wczoraj, muszą być stosowane natychmiast i całkowicie” powiedziała rzecznik UNHCR – Carlotta Sami. “Mieliśmy już kilka przypadków hipotermii wśród osób oczekujących na zimnie.”

Rozumiem, że osoby, które decydują się na przeprowadzkę do Europy z terenów państw nieobjętych działaniami wojennymi (czyli zwykli imigranci zarobkowi, jakich jest znaczna większość, wśród osób napływających do Europy) nie wiedzą jaka pogoda panuje w górzystej Austrii? Ci ludzie mają telefony nowsze niż Europejczycy, mają dostęp do Internetu – więc jeśli decydują się na podróż, w której narażają swoje życie – to powinien zadziałać darwinizm.

uchodzcy

W ciągu najbliższego roku kanclerz Angela Merkel przewiduje przyjęciu kolejnych od 800 tysięcy do miliona imigrantów. O ile ktoś nie w Unii Europejskiej nie odsunie jej od rządów, o ile nie zjednoczonymi się z Węgrami, Słowacją, Czechami – to być może Kalifat Europejski stanie się faktem nie za 50 lat, a już w przyszłym dziesięcioleciu. Czy Polska wreszcie poprze stanowisko Victora Orbana? Czytaj: Prawo i Sprawiedliwość a przyjmowanie islamskich imigrantów

NIE DLA ISLAMIZACJI POLSKI! – Świetny Film od Prawa Strona Medalu!


https://www.youtube.com/watch?v=FJ54wL9ls2s
 


Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Jesli Unia chce tak bardzo rozdawac pieniadze moze wydac je na biedne rodziny ktore nie maja za co jesc i sie ubrac a nie wydaja piniadze na terrorystow i nieszczycieli naszych pieknych krajow!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here